Реклама на спинках сидінь в маршрутках

 

Реклама на спинках сидінь дозволяє охопити широку аудиторію. Щоденні контакти з рекламоносієм спонукають пасажира до покупки товару чи послуги. Враховуючи те, що маршрутним транспортом користуються мінімум двічі на день, дорогою на роботу та з роботи, велика кількість повторних контактів переконує пасажира скористатися послугою або придбати рекламований товар.

Реклама на сидіннях в маршрутках – надійний та перевірений інструмент для залучення нових клієнтів. Багато компаній, скориставшись послугою, отримали бажаний результат та стали постійними клієнтами KRAN. Фінансові установи, промислові підприємства, будівельні організації, страхові компанії, Call-центри, медичні заклади, освітні установи, рітейлери, магазини, кінотеатри, спортклуби та фітнес-центри активно користуються послугою реклами на спинках сидінь в Києві та області.

Вартість розміщення однієї машини з чохлами на спинках сидінь на місяць вже з виготовленням листівок: 1300 гривень/1 машина/ 1 місяць прокату/ 10-12 чохлів з рекламою в залежності від типу автобуса.

Підберемо для Вас найкращі маршрути, згідно Вашої локації для максимального охвату населення.

Мінімальне замовлення - 10 машин.


Плаксін Віктор

Телефон, вайбер, телеграм: +38 (067) 607-20-95

E-mail: 2213379@ukr.net