Реклама на автостанціях Києва та Київської області

Рекламна агенція “Транс Груп" – оператор з розміщення реклами на автостанціях Києва та Київської області.

Ви можете розмістити свою рекламу на всіх автостанціях м. Києва та Київської області: Центральний Автовокзал, АС “Дарниця”, АС “Поділ”, АС “Дачна”, АС “Полісся”, АС “Південна”, АС “Біла Церква” , АС “Богуслав”, АС “Макарів”, АС “Миронівка”, АС “Ракітне”, АС “Сквіра”, АС “Ставище”, АС “Тетіїв”, АС “Тараща”, АС “Яготин”.

Мінімальне замовлення: 15 наклейок на автостанціях м. Києва чи Київської області.

Формати для розміщення: наклейки А4, А3.

Основна перевага розміщення реклами на автостанціях Києва – великий пасажиропотік. Українці здійснюють безліч пересадок і їздять не лише в межах країни, а й у європейські країни. Багато громадян купують квитки за такими напрямками, як Польща, Чехія, Італія, Молдова та багато інших. Це означає, що про товар чи послугу дізнається якнайбільше людей, і клієнти для бізнесу з’являться не лише з України, а й з інших країн.

У автобусних перевезень чимало переваг.

  • По-перше, це досить безпечний вид транспорту.
  • По-друге, він досить комфортний і можна перевозити речі, їхати з домашньою твариною, дітьми і так далі. Таким чином, можна рекламувати на автостанціях різні за призначенням та за ціною товари.
  • По-третє, далеко не до всіх пунктів призначення можна доїхати потягом або долетіти літаком. У такій ситуації єдиний вихід – це автобус. Він може бути чудовою альтернативою. Крім того, квитки на автобус можуть бути значно дешевшими, коли йдеться про поїздки в інші країни, і пасажиру не треба пересідати.

Це також суттєво впливає на вартість усієї дороги та на час, який він витрачає. Також є безліч переваг для розміщення реклами на автостанціях, а саме:

  • Автовокзали та станції працюють без вихідних, рейси можуть здійснюватися у різний час, у тому числі в нічний, ранковий, у час пік тощо.
  • Є постійний, стабільний потік пасажирів, люди регулярно роблять пересадки між станціями або сідають на кінцевій зупинці.
  • Пропозиція охоплює людей не лише з різних міст України, а й за її межами, де є цільова аудиторія.
  • Рекламні оголошення розміщуються так, щоб вони легко зчитувалися і переглядалися з різних точок і охоплювали багато людей. Це можуть бути зони навколо каси або приміщення залів очікування.

Приклади розміщеної реклами можна переглянути на фотографіях нижче. Ми надаємо фото звіти клієнтам. Якщо вам потрібна реклама на автостанціях безпосередньо, зв’яжіться з нами. Наш менеджер відповість на ваші запитання та прийме замовлення на розміщення.


Плаксін Віктор

Телефон, Вайбер, Телеграм: +38 (067) 607-20-95

E-mail: 2213379@ukr.net