Реклама в метро Києва

Шукаєте вигідні рекламні майданчики? Хочете звернутися до споживача? Є ефективне рішення - реклама в метро. Київ, Дніпропетровськ, Харків. Площі великих станцій і замкнутий простір вагонів, шляхові стіни, ескалатори, двері – абсолютно різні формати, кожен з яких охоплює величезну аудиторію. Щодня тут проходять, проїжджають, снують тисячі людей. Не просто людей, а справжніх споживачів послуг і товарів. Ловіть їх увагу, поки це не зробив хтось інший!

 

Відомо, що успішна реклама повинна апелювати до споживача, залучати, цікавити, інтригувати. Але навіть найкращі візуальні засоби реклами будуть неефективні в тих місцях, де увагу людей залучено чимось іншим. У цьому плані, метрополітен - унікальне місце, де викликати інтерес може навіть саме потерте оголошення на стіні. Пасажиропотоки в метро зростають з кожним днем, що збільшує кількість Ваших потенційних покупців. Як показує наша практика, розміщення реклами в метро дає неймовірні результати!

 

Фахівці нашого агентства знають всі секрети світу реклами. У нас в розпорядженні станції метрополітену Києва, Харкова і Дніпропетровська, новітні види реклами і найрізноманітніші майданчики для її розміщення. Ми пропонуємо Вам наступний спектр послуг:

  • Виготовлення рекламних покриттів.
  • Розміщення реклами в метро на вигідних майданчиках.
  • Оцінка ефективності обраного місця.

Ми вміємо і можемо привернути увагу пасажирів саме до Вашої реклами. Вклавши в рекламу мінімум коштів і часу, Ви отримаєте сотні потенційних клієнтів і безкоштовні рекомендації для подальшого просування. Реклама в метро Києва - це вигідний, ефективний і просто вдалий вибір! Не пропустіть приголомшливу можливість знайти своїх покупців!


Плаксін Віктор

Телефон, Вайбер, Телеграм: +38 (067) 607-20-95

E-mail: 2213379@ukr.net